Projekty domów jednorodzinnych Warszawa 

Wybudowanie nowego domu to jeden z najważniejszych etapów w życiu. Najważniejsze jest to, żeby w nowozagospodarowanej przestrzeni czuć się w pełni swobodnie. To właśnie w domu dzieją się najważniejsze wydarzenia w naszym życiu – obchodzimy tam święta, spotykamy się z rodziną lub znajomymi, oddajemy się w pełni swoim codziennym obowiązkom. 

Nasza pracownia ‒ Anza-Architekt, zajmuje się między innymi przygotowywaniem projektów domów jednorodzinnych. Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by projekty były zgodne z oczekiwaniami klientów, a domy wyróżniały się funkcjonalnością  i designem.   

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektów dedykowanych dla mieszkańców Warszawy i okolic. 

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych Warszawa 

Priorytetem naszej pracowni architektonicznej jest długotrwała satysfakcja każdego z  klientów. Przygotowujemy projekty domów w różnym stylu, o różnej powierzchni użytkowej, dostosowane do  różnych wymiarów i kształtów działki. Proponujemy: 

  • projekty domów parterowych
  • projekty domów piętrowych  z różną liczbą kondygnacji
  • projekty domów z poddaszem użytkowym
  • projekty domów z garażem

Dokładnie analizujemy rozkład pomieszczeń, ich wielkość i funkcjonalność. Pod uwagę bierzemy również koszty budowy, dobór materiałów, kąt nachylenia i rodzaj dachu ( na przykład dwuspadowy czy wielospadowy) oraz każdy szczegół. 

Zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią, z ogromną przyjemnością przyjmiemy uwagi i spostrzeżenia dotyczące wizji jednorodzinnego domu Twoich marzeń.

Nie ma takiego miejsca na świecie jak dom, w którym możemy poczuć się swobodnie. 

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych 

Styl nowoczesny wyróżnia się fenomenalnymi walorami estetycznymi – taki dom jest oazą spokoju i ostoją porządku dla osób, które wysoko cenią minimalizm. Wspomniany styl widoczny jest nie tylko w rozplanowaniu wewnętrznym, ale i zewnętrznym – minimalistyczne, estetyczne ogrody, taras, elewacja ‒ ważny jest tutaj każdy szczegół. 

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych noszą w sobie wiele korzyści ‒ zazwyczaj są to domy energooszczędne, w przypadku których wykorzystywane są nowoczesne technologie minimalizujące koszty eksploatacji. Domy w stylu nowoczesnym wyróżniają się również prostą bryłą, dachem dwuspadowym lub płaskim i sporą liczbą przeszkleń ‒ w szczególności od południa. W zależności od preferencji zdecydować się można na  projekt domu parterowego, poddaszem, z garażem, o dowolnej powierzchni użytkowej. 

Projektując dom jednorodzinny w stylu nowoczesnym, zwracamy uwagę na jego funkcjonalność, rozkład pomieszczeń, estetykę oraz minimalizację kosztów utrzymania. Szczerze wierzymy, że zaproponowane przez naszą pracownię projekty spełnią Twoje oczekiwania.

 

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego