Unikalne projekty domów piętrowych

 

Domy piętrowe zyskują coraz większą popularność wśród naszych klientów. Oferujemy projekty zarówno domów jednorodzinnych jak i budynków wielorodzinnych w aranżacji nowoczesnej oraz  tradycyjnej. Projekty tych domów są dla osób, które cenią sobie duże pokłady przestrzeni, harmonii i funkcjonalności. Domy piętrowe zapewniają spory metraż przy jednocześnie relatywnie niedużej powierzchni zabudowy, dzięki czemu są najlepszym rozwiązaniem na niewielkiej działce.

 

Dokumentacja budowy domu

Całość projektu zawiera projekt budowlany architektury i konstrukcji, plan zagospodarowania terenu, projekty branżowe instalacji wodnej i kanalizacyjnej, elektrycznej. Istnieje również możliwość rozszerzenia dokumentacji o bardziej szczegółowe projekty wykonawcze. 

 

Fenomenalna stylizacja domów piętrowych

Wszystkie projekty wykonywane w Anza Architekt to indywidualne pomysły spełniające zarówno wymagania inwestora jak i lokalne uwarunkowania zagospodarowania terenu. Nasze budynki to harmonijna kompozycja łącząca w sobie funkcjonalność oraz bogaty design. Nie zapominamy również o ogrodzie i otoczeniu budynku – staramy się aby taras był naturalnym przedłużeniem strefy wypoczynkowej, otoczony bujną zielenią, którą również możemy zaprojektować dzięki współpracy z projektantami krajobrazu.

 

Indywidualne podejście do projektu

Firma Anza Architekt stara się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom, dlatego oferujemy indywidualne projekty. Staramy się dopasować projekt domu tak, aby całość powierzchni użytkowej została w jak najlepszy sposób zagospodarowana a jednocześnie żeby z zewnątrz budynek wyglądał dosłownie tak jak wymarzył to sobie klient. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego