Architekt Nowe miasto nad Pilicą

ANZA Architekt to pracownia architektoniczna, która powstała z pasji do funkcjonalnych, nietuzinkowych rozwiązań z zakresu projektowania obiektów o różnym przeznaczeniu. Zajmujemy się architekturą i architekturą wnętrz, na koncie mamy projekty obiektów budowanych na działkach o różnych kształtach i wielkościach. 

Działamy na terenie Nowego Miasta nad Pilicą, jak również innych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. 

Pracowania architektoniczna ‒ kompleksowa pomoc 

Nasze biuro projektowe świadczy kompleksowe usługi, sporządzamy pełnobranżowe opracowanie dokumentacji projektowej ‒ od koncepcji po projekt budowlany i wykonawczy. Aby inwestor mógł ocenić efekty naszej pracy jeszcze przed realizacją, wizualizację 3D. 

To nie koniec! Zapewniamy również nadzór autorski i pomagamy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Dzięki wsparciu naszych fachowców, inwestor może zaoszczędzić sporo czasu i energii. 

Biuro architektoniczne ‒ oferta 

Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami o różnym profilu działalności. Oferujemy: 

  • projekty domów jedno- i wielorodzinnych, w tym również bliźniaków 
  • projekty budynków usługowych i gospodarczych
  • projekty hoteli i pensjonatów
  • projekty rozbudowy, nadbudowy i przebudowy różnego typu budynków 

Projektujemy obiekty w różnym stylu, z różną liczbą kondygnacji, z dachem płaskim i kilkuspadowym, z garażami, windami – każdy szczegół ustalamy z inwestorem. 

Możemy pochwalić się licznymi realizacjami, na koncie mamy projekty domów i mieszkań, sklepów, biur, hali przemysłowej, przetwórni, wytwórni lodu i wielu innych. 

Architekt – Nowe Miasto nad Pilicą 

Mimo tego że siedziba naszego biura znajduje się w Grójcu, działamy również na terenie innych miejscowości, między innymi w Nowym Mieście nad Pilicą. 

Nasze wieloletnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie to jedne z kluczowych cech, wyróżniających nas na tle innych projektantów. 

Zapraszamy do kontaktu – zawsze jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i sugestie. 

Zapraszamy do współpracy! 

Przydatne linki: