Projekty budynków wielorodzinnych 

Budynek wielorodzinny wyróżnia się tym, że w przestrzeni jednego obiektu znajduje się kilka mieszkań. Takie budynki coraz częściej aranżują przestrzeń miejską – dodają one uroku, szyku i elegancji. 

Nasza pracownia ‒ Anza Architekt, specjalizuje się w przygotowywaniu projektów domów wielorodzinnych. Poza nietuzinkową, zakrawającą o minimalizm harmonijną estetyką, oferujemy pomoc przy kompletowaniu wymaganych zezwoleń na realizację budowy. Żeby lepiej zwizualizować projekt, wykonujemy modele 3D. Gwarantujemy nietuzinkowe rozwiązania w przystępnym przedziale cenowym.

Proponujemy projekty domów wielorodzinnych parterowych i piętrowych z różną liczbą kondygnacji, z poddaszem, z dachem płaskim, jedno- lub kilku spadowym. Podejmujemy się przygotowania projektów o dowolnej powierzchni użytkowej, z różną liczbą mieszkań, z windami lub bez, z garażami podziemnymi lub z piwnicami. W zależności od preferencji, mieszkania mogą mieć różne rozkłady, istnieje też opcja wygospodarowania miejsca na lokale usługowe. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

 

 

Projekt domu szeregowego

Przygotowujemy projekty wielorodzinnych domów szeregowych. Tego typu obiekty stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących własny ogródek.

Warto tutaj podkreślić, że dom szeregowy to najlepsze rozwiązanie na ograniczenia wynikające z miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni. To doskonała propozycja dla deweloperów dysponujących niedużymi działkami gdzie nie ma możliwości budowy wielu kondygnacji. 

Wykonujemy projekty domów szeregowych o różnej powierzchni użytkowej, z różnymi rozkładem i liczbą  pomieszczeń, także z lokalami usługowymi w parterze.

W każdym projekcie staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie – wysłuchamy i ze szczególną skrupulatnością przygotujemy plan domu Twoich marzeń. 

Projekt zabudowy mieszkaniowej