Projekty budynków wielorodzinnych 

Budynek wielorodzinny wyróżnia się tym, że w przestrzeni jednego obiektu znajduje się kilka mieszkań. Takie budynki coraz częściej aranżują przestrzeń miejską – dodają one uroku, szyku i elegancji. 

Nasza pracownia ‒ Anza Architekt, specjalizuje się w przygotowywaniu projektów domów wielorodzinnych. Poza nietuzinkową, zakrawającą o minimalizm harmonijną estetyką, oferujemy pomoc przy kompletowaniu wymaganych zezwoleń na realizację budowy. Żeby lepiej zwizualizować projekt, wykonujemy elektroniczne makiety 3D. Gwarantujemy nietuzinkowe rozwiązania w bardzo przystępnym przedziale cenowym.

Proponujemy projekty domów wielorodzinnych parterowych i piętrowych z różną liczbą kondygnacji, z poddaszem, z dachem płaskim, jedno- lub kilku spadowym. Podejmujemy się przygotowania projektów o dowolnej powierzchni użytkowej, z różną liczbą mieszkań, z windami lub bez, z garażami podziemnymi lub z piwnicami. W zależności od preferencji, mieszkania mogą mieć różne rozkłady, istnieje też opcja wygospodarowania miejsca na lokale usługowe. 

 Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Projekt domu parterowego

Przygotowujemy projekty wielorodzinnych domów parterowych. Tego typu obiekty   stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i ład.

Warto tutaj podkreślić, że dom parterowy niekoniecznie musi wiązać się z ograniczającymi możliwościami zagospodarowania przestrzeni. Wręcz przeciwnie –  to doskonała propozycja dla osób funkcjonujących w otwartych przestrzeniach. Ponadto dom parterowy to najwygodniejsza i najekonomiczniejsza opcja dla  niepełnosprawnych i starszych, dla których chodzenie po schodach może być problematyczne.

Wykonujemy projekty domów parterowych o różnej powierzchni użytkowej, z różnymi rozkładem i liczbą  pomieszczeń. 

W każdym projekcie staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie – wysłuchamy i ze szczególną skrupulatnością przygotujemy plan domu Twoich marzeń. 

dom wielorodzinny