Projekty budynków dwulokalowych

Budynek dwulokalowy wyróżnia się tym, że w przestrzeni jednego obiektu znajdują się dwa mieszkania. Takie budynki coraz częściej aranżują przestrzeń miejską – wykorzystują maksymalnie obszar działki i pozwalają stworzyć układ funkcjonalny jak w budynku bliźniaczym.

Nasza pracownia ‒ Anza Architekt, specjalizuje się w przygotowywaniu projektów domów dwulokalowych. Poza nietuzinkową, zakrawającą o minimalizm harmonijną estetyką, oferujemy pomoc przy kompletowaniu wymaganych zezwoleń na realizację budowy. Żeby lepiej zwizualizować projekt, wykonujemy modele 3D. Gwarantujemy nietuzinkowe rozwiązania w przystępnym przedziale cenowym.

Proponujemy projekty domów dwulokalowych parterowych i piętrowych z różną liczbą kondygnacji, z poddaszem, z dachem płaskim, jedno- lub kilku spadowym. Podejmujemy się przygotowania projektów o dowolnej powierzchni użytkowej, z garażami lub z piwnicami. W zależności od preferencji, mieszkania mogą mieć różne rozkłady, istnieje też opcja wygospodarowania lokalu usługowego zamiast drugiego lokalu mieszkalnego.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

 

 

Projekt domu parterowego

Przygotowujemy projekty dwulokalowych domów parterowych. Tego typu obiekty stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i ład.

Warto tutaj podkreślić, że dom parterowy niekoniecznie musi wiązać się z ograniczającymi możliwościami zagospodarowania przestrzeni. Wręcz przeciwnie –  to doskonała propozycja dla osób funkcjonujących w otwartych przestrzeniach. Ponadto dom parterowy to najwygodniejsza i najekonomiczniejsza opcja dla osób niepełnosprawnych i starszych, dla których chodzenie po schodach może być problematyczne.

Wykonujemy projekty domów parterowych o różnej powierzchni użytkowej, z różnymi rozkładem i liczbą  pomieszczeń. 

W każdym projekcie staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie – wysłuchamy i ze szczególną skrupulatnością przygotujemy plan domu Twoich marzeń. 

dom jednorodzinny dwulokalowy