Rozbudowa domu

 

Zmiany w Twoim domu

Uwielbiasz spędzać czas w Twoim domu, ale czasem myślisz, żeby dodać mu świeżości dzięki rozbudowie? A może potrzebujesz gruntowej zmiany aranżacji Twojego domu? Na zmiany nigdy nie jest za późno! Firma Anza Architekt świadczy usługi w przygotowywaniu projektów rozbudowy domów oraz ich przebudowy. W takim budynku zagości powiew świeżości, a Ty ponownie się w nim zakochasz.

 

Pozwolenia na rozbudowę domu

Poza opracowaniem harmonijnego, unikalnego projektu, pomagamy w części formalnej przy wyborze strategii i jak najbardziej korzystnej drogi do przeprowadzenie budowy zgodnie z przepisami prawa –  pomagamy przy uzyskaniu pozwolenia na budowę lub oferujemy zgłoszenie z projektem kiedy jest to możliwe. Zaufało nam wielu klientów – dzięki naszym profesjonalnym poradom i nietuzinkowym, harmonijnym projektom, ich domy zyskały nowe życie.

 

Podaruj nowe życie swojemu domowi

Z naszej strony oferujemy jak najszybsze opracowanie projektów, które umożliwią rozpoczęcie rozbudowy Twojego domu. Myśląc o rozbudowie domu słusznie mamy na myśli np. budowę garażu, dobudowanie pokoju dla nowego członka rodziny, nadbudowę domu lub gruntowną zmianę przestrzeni mieszkalnej.

 

Proces przebudowy domu

Poprowadzimy Cię przez całą procedurę – od ekspertyzy technicznej stanu istniejącego, przez projekt koncepcyjny rozbudowy czy przebudowy aż po odebranie decyzji pozwolenia na budowę. Zachęcamy gorąco do kontaktu – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie do zmiany aranżacji Twojego domu. Na zmiany nigdy nie jest za późno!