Architekt Pruszków

ANZA Architekt to biuro architektoniczne działające na terenie Pruszkowa i okolic. Realizujemy nawet najbardziej wymagające koncepcje projektowe oraz tworzymy specjalistyczną dokumentację, która zawiera wszystkie niezbędne dane na temat projektu inwestycji. Wiemy jak ważne jest dokładne wykonanie projektu, żeby budowa mogła zostać zrealizowana bez zbędnych opóźnień. 

Architekt budowlany Pruszków

Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę, sporządzeniu i skompletowaniu dokumentacji projektowej, budowlanej oraz wykonawczej. Zajmujemy się realizacją inwestycji przemysłowych usługowych, komercyjnych i prywatnych od projektu koncepcyjnego po wykonawczy i nadzór autorskipoczątku do końca. Nasze zadania nie kończą się jedynie w momencie wykonania projektu. Podejmujemy się także kompleksowej realizacji zaplanowanej inwestycji, włącznie z nadzorem budowlanym autorskim.

Dobry architekt Pruszków


Nasze biuro architektoniczne może pochwalić się zaawansowanymi realizacjami dużych obiektów, takich jak przetwórnie, hotele, hale przemysłowe oraz nowoczesne domy jednorodzinne
i rezydencje z basenem. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem, a wygląd końcowy jest efektem naszej pracy oraz wskazówek i oczekiwań klienta.  

 

Zapraszamy mieszkańców Pruszkowa do skorzystania z naszych usług. 

Przydatne linki: