Architekt Piaseczno

Świadczę usługi architektoniczno-budowlane na terenie Piaseczna i pobliskich miejscowości. Wśród oferowanych przeze mnie usług znajduje się m.in

  • Wykonywanie wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych (lub Tworzenie wielobranżowej dokumentacji budowlanej i wykonawczej)
  • Architektonicznych Projekty budynków przemysłowych i komercyjnych usługowych 
  • Projekty domów jednorodzinnych, rezydencji
  • Projekty budynków gospodarczych, garaży, wiat 
  • Zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania
  • Rozbudowy, przebudowy, nadbudowy
  • Ekspertyzy stanu technicznego

Świadczymy usługi przygotowawcze, takie jak skompletowanie niezbędnej dokumentacji, uzyskiwanie uzgodnień i załączników formalnych oraz sporządzanie analiz przedprojektowych i analiz planów miejscowych planów projektowych wykonawczych. Pomagamy uzyskać pozwolenie na budowę oraz decyzję o warunkach zabudowy. Tworzymy dokumentację wykonawczą. W naszej współpracy kierujemy się zasadą wzajemnej komunikacji, dlatego projekty, które tworzymy powstają wspólnie z naszymi klientami. Naszym celem jest, żeby powstałe budynki były jak najbardziej funkcjonalne, a jednocześnie zachowały walory estetyczne. 

 

Architekt budowlany Piaseczno

Architektura jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Oferujemy kompleksowe usługi architektoniczne, takie jak projektowanie budynków od podstaw ale również w zakresie naszych prac znajdują się modernizacje istniejących budynków: rozbudowy, nadbudowy i przebudowy. Zajmujemy się także projektowanie wnętrz, zarówno domów i mieszkań prywatnych jak i lokali komercyjnych i usługowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skontaktowania się w celu otrzymania wstępnej wyceny projektu oraz przewidywanego terminu realizacji. 

Przydatne linki: