Projekt domu nowoczesnego z poddaszem

Dom jednorodzinny z poddaszem, Nadarzyn

Projekt domu jednorodzinnego w Nadarzynie. Dom obecnie jest w budowie. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem 2-stanowiskowym to 220 m2.

Od frontu znalazły się strefa wejściowa z wygodnym holem, z którego można przejść do garażu. Obok zaprojektowaliśmy gabinet, gdzie Inwestorzy pracując w ciągu dnia mają też widok na frontową część działki. Gabinet może też pełnić funkcję pokoju gościnnego, a znajdująca się obok łazienka oddzielona od strefy dziennej klatką schodową zapewnia prywatność.

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego
Projekt domu nowoczesnego
Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem
Projekt indywidualny domu jednorodzinnego

Z prawej części budynku znajduje się garaż z pomieszczeniem gospodarczym, całość kryta stropodachem. Ponieważ działka jest spora nie powstał tu taras użytkowy, za attyką umieściliśmy jedynie zewnętrzne jednostki klimatyzacji.

Strefa dzienna tj. pokój dzienny z jadalnią i aneksem kuchennym znajdują się w tylnej części budynku, wychodzącej na ogród od południowo – zachodniej strony. Taki układ działki jest bardzo korzystny, dzięki temu praktycznie cały dzień w salonie mamy światło dzienne. Również okna w sypialniach zostały umieszczone na osi wschód – zachód. 

 

Projekt domu jednorodzinnego
Projekt indywidualny domu jednorodzinnego
Projekt domu z poddaszem